Houtkachel Buntfires Karel 9
De grootste kachel uit de Karel serie.
€3.995,00
De grootste van de Karel Eco-serie is tegelijk ook de krachtigste en meest indrukwekkende kachel in de lijn. Dit model is uitermate geschikt voor een bovengemiddeld grote woonkamer.
Aanvullende informatie
| Merk | Buntfires |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Buntfires |
| Gewicht | 116 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 75,4% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 4 - 9 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 85,2 x 78,9 x 39 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Nordic Fire Lodge De Lodge is een robuuste houtkachel.
Houtkachel Dik Geurts Odin Tunnel basis De Odin Tunnel, Fixed is een designhaard van Dik Geurts. De haard kan op meerdere plekken in de kamer worden geplaatst, omdat de haard hangt aan het plafond (van onbrandbaar materiaal) en het vlammenspel vanaf twee kanten te bewonderen is. Deze kachel is ook te leveren op een plateau of op een stand, klik hier […]
Houtkachel Buntfires Julius 7 De Julius 7 verzorgt een robuuste vuurbeleving.

