Gashaard Element4 Modore 240
Deze Modore 240 van Element4 heeft onder andere mooi strakke lijsten.
€10.838,00
Aanvullende informatie
| Merk | Element4 |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Element4 |
| Vermogen | 3.5 – 17,6 kW |
| Brandstof | Gas |
| Leverbare kleuren | zwart |
| Afmetingen ruit (hxb) | 37,5 x 240 cm |
| Inbouwmaat (hxbxd) | 108,6 x 265,5 x 39,8 cm |
| Afvoerdiameter | 130/200 |
| Achterwand | Zwarte staalwand, zwart glas (meerprijs) |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Speksteenkachel Altech Max Massiv H Vertrouwde warmte in een modern jasje.
Elektrische haard Element4 Lumina 150T De grote ruit en de speksteenbekleding maken de Sigma Titan 1 tot een bijzonder meubel in uw woning.
Houtkachel Charnwood Island 3 Een moderne telg in een nostalgisch jasje is de Island. De Island III is de grootste uit de serie. Deze houtkachel is leverbaar in diverse uitvoeringen en kleuren
