Wandkachel Wanders Black Pearl
Met de Black Pearl haalt u een prachtige, hangende haard met een decoratieve zwarte keramische bovenplaat in huis.
€5.100,00
Met de Black Pearl haalt u een prachtige, hangende haard met een decoratieve zwarte keramische bovenplaat in huis. Het glas rondom biedt u vanuit alle hoeken een perfecte blik op het romantische vuur.
Levertijd van dit product: 10 werkdagen
Aanvullende informatie
| Merk | Wanders |
|---|---|
| Vuurzicht | |
| Plaatsing |
| Merk | Wanders |
| Nominaal vermogen | 8-10 kW |
| Brandstof | hout |
| Rendement | 77,7% |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 59 x 90 x 58,6 cm |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Gewicht | 130 kg |
| Aansluiting | boven |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Charnwood C-Four met sokkel Deze kleine houtkachel van Charnwood heeft een perfecte verbranding en is goed regelbaar.
Houtkachel Jydepejsen Country 765 Een mooie combinatie van een klassiek design en gietijzer.
Houtkachel Jydepejsen Cosmo 971 Speksteen Special Afgewerkt op unieke wijze met het bekende Finse speksteen.



