Houtkachel Dik Geurts Jannik Low
€2.400,00
De Jannik Medium, Low is een kleine versie van de bestaande Jannik houtkachel. Kenmerkend is het grote glasoppervlak en daardoor veel zicht op het vuur. Met de soepele luchtschuif kan het vuur nauwkeurig worden geregeld.
Dit model is er ook in 2 grotere versies, klik hier en hier om deze te bekijken!
Aanvullende informatie
| Merk | Dik Geurts |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 90 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 82% |
| Afvoerdiameter | 125/130 mm |
| Nominaal vermogen | 4-7 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 68 x 55 x 37,5 cm |
| Energielabel | A+ |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
Houtkachel Nordic Fire Baldr De Baldr houtkachel is optioneel uit te voeren met elegante spekstenen bekleding, voor een stijlvolle én duurzame afwerking. Combineer naar wens de topplaat en zijpanelen – samen of afzonderlijk – voor een unieke uitstraling. Dankzij de dubbele zijbeglazing en het geavanceerde ruitreinigingssysteem blijft het zicht op het vuur helder, keer op keer. De Baldr is […]
Houtkachel Wanders Elm De Wanders Elm is een compacte houtkachel.
Houtkachel Jydepejsen Cosmo 971 Speksteen Special Afgewerkt op unieke wijze met het bekende Finse speksteen.




