Houtkachel Buntfires Joris 8
€3.395,00
Strak vormgegeven in een volledige 6mm dikke omkasting en keuze uit maar liefst 2 stookkamers. Wilt u de Joris gebruiken voor optimale sfeerbeleving en bijverwarming met behoud van een goed rendement? Kies dan voor de Joris 5 met Eco-stookkamer, wanneer u effectief wilt verwarmen kunt u kiezen voor de Joris 8.
Aanvullende informatie
| Merk | Buntfires |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Buntfires |
| Gewicht | 110 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven/Achter |
| Rendement | 79,2% |
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Nominaal vermogen | 5 – 9 kW |
| Afmetingen kachel (hxbxd) | 100 x 43,5 x 40 cm |
| Energielabel | A |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.
Andere verwarmende producten
CV Houtkachel Nordic Fire Cottage De Cottage is een moderne houtkachel in een nostalgisch jasje. Door het gezellige uiterlijk en de ideale afmeting is deze houtkachel in alle situaties perfect te plaatsen.
2-zijdige Hout inbouw haard Dik Geurts Instyle corner 660 Hoog De Corner haarden zijn voorzien van een extra ruit aan de zijkant, naar wens aan de linker- of rechterzijde. Deze 2-zijdige haard is ideaal om in een hoek van de woonruimte te worden ingebouwd. De stalen lijsten met een breedte van slechts 20 mm zijn minimaal gehouden waardoor het glasoppervlak extra wordt vergroot. Zo ziet […]
Houtkachel Dik Geurts Orbe Breng warmte en stijl in je kamer met de Orbe van Dik Geurts. De Orbe is een moderne vrijstaande kachel met een strak rond ontwerp. Dankzij het hoge gebogen raam is er een prachtig zicht op het vlammelspel vanuit meerdere posities in de ruimte. De Orbe is ook beschikbaar als een Room Sealed kachel, waardoor de […]

