Houtkachel Leenders Hymne
€8.558,00
Een stralend middelpunt
De Hymme is een haard die gezien mag worden; een echt pronkstuk om centraal in uw woonruimte te plaatsen. Dankzij de innovatieve branderkamer geniet u van een rijk en vol vlammenspel. En omdat de haard volledig draaibaar is, heeft u vanuit elke hoek van de kamer altijd een perfect en onbelemmerd zicht op het prachtige vuur.
Vakmanschap tot in detail
Wie dichterbij komt, ziet direct het vakmanschap en het oog voor detail. De Hymme valt op door zijn uniek gevormde mantels, de subtiel afgeronde hoeken en een elegante, licht terugvallende bovenkant. Zelfs de verborgen elementen zijn indrukwekkend: open de deur en ontdek de twee robuuste, massieve scharnierstangen waar we zelf bijzonder trots op zijn.
Authentiek 'analoog' vuur
De binnenkant van de branderkamer is bekleed met geavanceerd betonkeramiek. Boven het vuur bevindt zich een gewelfd, schuin hitteschild van Prisolith, dat de warmte extra lang vasthoudt. De overige wanden zijn voorzien van Prestolith-platen, die juist razendsnel op bedrijfstemperatuur komen. Deze slimme combinatie van technieken zorgt voor een prachtig, vol vlammenspel—door liefhebbers ook wel geprezen als een echt 'analoog' vuur.
Heerlijke, trage warmte
Dankzij de speciale Plus-stenenset werkt de Hymme als een ingenieuze warmte-accu. Dit systeem slaat het teveel aan geproduceerde warmte op, om deze op een later moment weer langzaam aan de ruimte af te geven. Hierdoor kunt u soms tot wel 10 uur later nog heerlijk nagenieten van een uiterst comfortabele, trage warmte.
Aanvullende informatie
| Merk | Leenders |
|---|---|
| Vuurzicht |
| Merk | Dik Geurts |
| Gewicht | 202 kg |
| Brandstof | Hout |
| Aansluiting | Boven |
| Rendement | 80,1% |
| Afvoerdiameter | 180 mm |
| Nominaal vermogen | 3 – 10 kW |
| Afmetingen kachel (ø x D) | 128,7 x 47,7 x 50 cm |
| Energielabel | A+ |

Een brandende vraag over dit product?
Stel ‘m hier.
Wij streven ernaar om uw vraag binnen 2 werkdagen te beantwoorden.
"*" geeft vereiste velden aan
Laat je inspireren en bezoek onze showroom
Bij Ambianza zetten we jouw tevredenheid voorop. Van het gesprek in de showroom tot de werkzaamheden bij je thuis. Wij regelen alles, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken. Wij willen dat jij je ook bij ons een beetje thuis voelt.





